Најневеројатните кам-бек моменти во историјата на фудбалот

Дерби

17/03/2017

11:12

670

Големина на фонт

а а а

Пред десетина дена Барселона со фантастичен пресврт и победа од 6-1 над ПСЖ дојде до четвртфиналето во Лигата на шампионите.

Овој кам-бек на каталонците ќе остане засекогаш запишан во историјата, но кои други вакви моменти остануваат одбележани, односно никогаш нема да се заборават. Во продолжение погледнете Топ 10 листа со најневеројатните кам-бек моменти во историјата на фудбалот.Спонзорирани линкови

Маркетинг