Фантастична фудбалска трансформација: Ѕвездите некогаш и денес

Дерби

17/03/2017

11:09

602

Големина на фонт

а а а

Британски „токспорт“ одново е во акција со нова тема и видео, односно сега на ред се познатите ѕвезди и нивната транформација, како изгледале некогаш и како изгледаат денеска. Уживајте!!!Спонзорирани линкови

Маркетинг