Ексклузивни снимки од теренските подготовки на опозициониот План Б

Точка

17/03/2017

09:52

3.564

Големина на фонт

а а а

"Фчерашни новости" ексклузивно ви откриваат што подготвува опозицијата..


Екипата е и на час по тенис, па ќе ви покаже како се употребува рекет, а како се удира."Фчерашни" откриваат и кој најмногу ја сака Македонија.

Судиите, пак, демантираат: Нема непотизам таму каде се сите роднини.

Не ја пропуштајте новата епизода оваа недела вo редовниот термин, во 19:10 часот на "Телма".

Дотогаш, посетете ги и официјалните страници на емисијата на "Фејсбук" и на "Инстаграм", а сите скечеви погледнете ги на "Јутјуб".


Спонзорирани линкови

Маркетинг