Луда забава: Принцот Вилијам ја спушти раката врз половината на мистериозна секси девојка

Точка

16/03/2017

13:03

5.284

Големина на фонт

а а а

Разиграниот принц Вилијам стана вистински хит на интернет.

Откако вчера протече снимка во јавноста од принцот Вилијам како сосема релаксирано се забавува во еден ноќен клуб во швајцарскиот ски-центар Вербие, неговата приказна доби и продолжение.


Во јавноста се појави ушти едно видео од лудата забава, а разиграниот принц за кратко стана интернет сензација.

Но целата приказна ја зачинил и еден "сочен детал". Понесен од ритамот на песната "You've got the love", Вилијам во момент на целосна релаксација и опуштеност и под влијание на добрата атмосфера во еден момент ја спушта раката на половината на мистериозната девјка. И нешто и' шепнува на уво. Се чини дека на Вилијам му здодеал имиџот на "укочен" и примерен принц.


Се верува дека станува збор за австралискиот модел Софи Тејлор (24), со која Вилијам бил забележан како се поздравува на скијачките стази викендот.


Спонзорирани линкови

Маркетинг