Покажала премногу? Убавата манекенка во ултра провокативно издание

Точка

15/03/2017

22:00

8.476

Големина на фонт

а а а

Со провокативниот изглед, атрактивната манекенка ги оставила без здив сите присутни...

22 – годишната манекенка Ејприл Лав Гири го привлекла вниманието на медиумите кога на прославата на роденденот на нејзиното момче, пејачот Робин Тик, се појавила облечена во многу провокативно издание.


Таа на себе имала црн ултра краток фустан со длабоки отвори, а бидејќи не носела долна облека, во еден момент им покажала премногу на камерите.


Пејачот воопшто не се бунел поради нејзиниот изглед, иако не и` препуштила многу на имагинацијата. Ејприл инаку е 18 години помлада од популарниот пејач, а во врска се од 2014 година.


Спонзорирани линкови

Маркетинг