„Бубалица“ со облини од вашите фантазии...

Точка

15/03/2017

20:04

17.386

Големина на фонт

а а а

Таа навистина ќе ве освои со својот секси поглед, но и со атрактивните облини на кои никој не може да остане рамнодушен.

Анела Сагра е Колумбијка која ќе ве освои на прв поглед. Таа е неодолива комбинација на „бубалица“ со совршени мускули и манекенка која по цел ден би сакале да ја гледаме само во долна облека.


Осум милиони луѓе кои ја следат на Инстаграм секој ден ги чека нова доза на провокативни фотографии како овие... Уживајте во глетката!
Спонозорирани линкови

Маркетинг