HD стриминг во живо на концертот на Depeche Mode во Берлин!

Точка

15/03/2017

12:27

956

Големина на фонт

а а а

Depeche Mode ќе настапат на "Telekom Street Gigs" во Берлин на 17-ти март во 20:00 часот

Македонски Телеком ќе им овозможи на фановите да го доживеат концертот на Depeche Mode преку HD стриминг во 360 степени во живо, како да се на самиот настан. Depeche Mode ќе настапат на "Telekom Street Gigs" во Берлин на 17 март, во 20:00 часот, каде ќе го промовираат својот нов албум – "Spirit".

Гледачите ќе можат целосно да се внесат во сцената со глобалните супер – ѕвезди преку веб страницата на Македонски Телеком www.telekom.mk.Спонзорирани линкови

Маркетинг