Го фатила мажот со љубовницата и направила хаос: Изневерената жена не им останала должна!

Точка

14/03/2017

11:34

6.340

Големина на фонт

а а а

Видеото од жената која физички го нападнала својот сопруг и неговата љубовница во едно кафуле во бразлискиот град Рио Верде веднаш го обиколи светот.

На снимката се гледа како еден маж седи со две жени во кафуле кога на нив им приоѓа трета жена.

Таа започнува да му удира шлаканици на мажот, а потоа ја напаѓа и жената која седи до него, ја влече и ја кубе за коса додека таа пробува да се одбрани.

По извесно време, на изневерената жена и' стигнува засилување. Во помош дотрчува нејзината пријателка, а потоа и гостите на кафулето се вмешуваат во конфликтот.

Иако еден од гостите се обидува да ги раздели, тој набрзо се откажува. На крајот се враќа на свето место да си го добие пијалокот до крај.Спонзорирани линкови

Маркетинг