Кој ја сака Македонија повеќе?

Точка

14/03/2017

09:41

3.728

Големина на фонт

а а а

Конечно имате шанса да дознаете со помош на Македономер - најновата апликација која со сигурност ќе ви открие дали некој навистина ја сака земјава.

Тема во утринската програма "Од нас - за вас", пак, гледачите имаа можност да кажат зошто ја сакаат Македонија, а во дебатната емисија се дискутираше како треба да се сака Македонија.

Вчера беше претставена и Женската платформа.

Ова се само дел од содржините во епизодата 16 на "Фчерашни новсоти", која од денес е достапна на "Јутјуб".Не ја пропуштајте ни репортажата од протестите во Виница, дебатата меѓу теолозите и дарвинистите и еден од најдобрите скечеви досега - градинката "Македонија".
Епизода 16 - 27 минути на смеа кои во никој случај нема да сакате да ги пропуштите!
Следната епизода веќе се подготвува и ќе може да се погледне во истиот термин - недела, 19:10 на "Телма".


Спонзорирани линкови

Маркетинг