Кристен Стјуарт се соблекла топлес: „Се чувствувам моќно“ (+18)

Точка

13/03/2017

21:07

5.993

Големина на фонт

а а а

Кристен Стјуарт не се потпира само на славата која ја стекна со филмот „Twilight”, туку постојано бара нови предизвикувачки улоги за да го покаже својот голем талент.

Младата актерка играла војник на Гвантанамо Беј, 16-годишна невеста, вампирка и настапувала рамо до рамо со најдобрите актери во Холивуд.


Овој пат, без проблем се соблекла за потребите на филмот "Personal Shopper".Во филмот глуми млада Американка која работи за славна личност во Париз. Иако нејзиниот живот е полн со гламур, таа се наоѓа во личен хаос по смртта на нејзиниот брат близнак.


„Тие сцени ме натераа да се почувствувам моќно, не затоа што ја соблекувам облеката, туку затоа што допрев до најдлабоките слоеви на мојот лик“, изјавила Кристен за E!News.

Спонзорирани линкови

Маркетинг