Развратна професорка имала секс со ученик 6 месеци секој ден: Сега излегла од затвор и снима порно филмови (+18)

Точка

13/03/2017

19:04

14.091

Големина на фонт

а а а

Во неодамна објавената снимка можеме да видиме дека оваа девојка почнала да работи како порно ѕвезда и дека е подготвена да зборува за контроверзиите кои ја опкружуваат.

24 – годишната Мери Бет Хаглин имала секс со својот 17 – годишен ученик секој ден. Таа отишла да работи во средно училиште во Вашингтон како замена.


„Имавме секс речиси секој ден, и тоа во неговиот автомобил, во куќата на неговата мајка и во куќата на неговиот татко“, рекла Мери која исто така му испраќала свои разголени фотографии на малолетниот ученик.

Таа вели дека била заведена и дека ученикот целосно ја измамил.

Окружниот судија не ја прифатил нејзината одбрана, па ја осудил на 360 дена затвор поради сексуално искористување на ученик.


Меѓутоа, се чини дека таа за брзо време се вратила во форма, пренесува Unilad.co.uk.

Во снимката која ја објавила неодамна можеме да видиме дека оваа девојка почнала да работи како порно ѕвезда и дека е подготвена да зборува за контроверзиите кои ја опкружуваат.„Сликите и снимките како оваа ме вовлекоа во неволја“, рекла таа во видеото.


Спонзорирани линкови

Маркетинг