Ги шокирале водителите: Се запознале, ја соблекле облеката и подоцна имале секс

Точка

10/03/2017

17:18

16.763

Големина на фонт

а а а

Австралиската радио емисија сакала да го следи „трендот“ на реални шоуа во кои целосно голи самци бараат партнери. Во студиото поканиле маж и жена кои никогаш дотогаш не се виделе.

Водителите Кајл и Џеки Оу од австралиското радио KIIS FM одлучиле во својата емисија да направат сопствено „реално шоу за спојување на луѓе“, па ги поканиле Даниел и Ричи во студиото. Парот на себе имал само долна облека и биле нагрнати со бањарка.


„Даниел, соблечи ја наметката на Ричи и кажи што мислиш за овој тип“, и` рекол водителот Кајл. „Натпреварувачката“ го направила тоа и изразила воодушевување од голото тело на својот „партнер“.

Двајцата потоа сосема се соблекле, а Даниел потоа изјавила дека е „за малку милување“. Потоа, голи се бакнале.


„Добро, сега можете да одите да одите на романтичен состанок“, рекла водителката. Следниот ден, парот повторно се појавил во емисијата, кога признале дека многу се „зближиле“.

„Подоцна вечерта имавме секс“, открила Даниел.
Спонзорирани линкови

Маркетинг