Ланчо од „Фчерашни новости“ нѝ открива како се сака Македонија

Точка

10/03/2017

10:29

4.593

Големина на фонт

а а а

Како се сака Македонија, е само мал дел од работите што ќе ни открие Ланчо во новата епизода на „Фчерашни новости“. Ветувајќи дека нема многу да пцуе, без цензура Ланчо ќе известува за протестите низ земјава.

Дарвинисти или теолози - екипата истражува чија теорија е поточна.

И оваа недела во истиот термин, гледајте ги „Фчерашни новсти“ во недела 19:10 часот на „Телма“. Останете чекор зад сите со епизодата 16.Спонзорирани линкови

Маркетинг