„Еден на Еден“: Милан Калиниќ заспал пилотирајќи авион?!

Точка

10/03/2017

10:25

2.859

Големина на фонт

а а а

Нема да погрешите ако и оваа сабота во 19 и 15 часот бидете пред малите екрани и гледате „Телма“.

Гости на Жаре во „Еден на Еден“ се двајцата познати актери од Србија, Милан Калиниќ и Милан Васиќ. Ѕвездите од Певај Брате, Зона Замфирова 2 и други проекти богами имаа што да кажат и прераскажат.Плус, многу забава со Жаре и екипата, а од далечната Америка преку „Скајп“ ќе се вклучи и поранешниот фронтмен на групата „Браво бенд“, Ристе Тевдовски, кој ќе каже за маките и убавините на животот во Детроит.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.