Славната русокоса ги покажала брадавиците во провиден фустан и стана сензација на интернет

Точка

09/03/2017

19:06

13.826

Големина на фонт

а а а

Најпознатата модна блогерка, Кјара Ферањи, го шокираше модниот свет со оваа храбра комбинација.

На Модната недела која се одржа во Париз, една од главните ѕвезди била и Кјара Ферањи (29), и тоа благодарение на многу провидниот фустан кој го носела.


Оваа модна блогерка имала секакви модни „излети“, но никогаш толку храбри и провокативни.


Кјара инаку стои зад блогот "The Blonde Salad", а по потекло е од град во околината на Милано. Атрактивната русокоса има повеќе од осум милиони следбеници кои претежно ја поддржуваат во модните избори, но во однос на оваа ултра провокативна комбинација, мислењата се поделени.


Додека некои имале само пофални зборови за нејзиниот провиден фустан, имало и такви кои се згрозиле од нејзината голотија на јавно место.Спонзорирани линкови

Маркетинг