Го документирал растењето на стомакот на неговата бремена жена додека патувале низ светот

Точка

07/03/2017

19:13

5.138

Големина на фонт

а а а

„Јас и мојата сопруга се венчавме на 11-ти декември 2016 година. Во тоа време таа беше во 15-тата недела од бременоста. Еден ден по венчавката заминавме на три и пол месечно патување низ светот“, раскажал мажот кој направил прилично интересни фотки од прекрасните дестинации кои ги посетиле, пренесува порталот Boredpanda.com.Спонзорирани линкови

Маркетинг