За нејзиното тело зборува целиот свет: Сцената во која Никол Кидман се самозадоволува ќе ве шокира

Точка

07/03/2017

14:08

15.191

Големина на фонт

а а а

Никол Кидман ги изненадила своите фанови и во серијата "Big Litle Lies" снимила разголена секси сцена.

Кидман во една од сцените ја кренала маицата и ги покажала нејзините гради, а фановите можеле да заклучат дека и на 49 години изгледа фантастично. Можеби и подобро од некои помлади колешки.


А сцената каде што се самозадоволува ги шокирала сите. Имено, таа преку Скајп комуницирала со сопругот и мастурбирала на кревет.


Додека фановите ја гледаат на телевизија, Никол Кидман пишува автобиографија во која ќе открие непознати детали од бракот со Том Круз, како и со сегашниот сопруг Кит Урбан.
Спонзорирани линкови

Маркетинг