Се издвојувала од сите останати: Ники Минаж ја покажа цела града за време на Париската модна недела

Точка

06/03/2017

15:00

6.924

Големина на фонт

а а а

Таа секогаш сака да ја покажува својата фигура, и тоа на големо задоволство на машката публика.

Ники Минаж дефинитивно отишла еден чекор понапред, кога се појавила во премногу провокативно издание на презентацијата на есен-зима колекцијата на "Haider Ackermann" за време на Париската модна недела во саботата.


34-годишната музичарка ја покрила својата брадавица со налепница во форма на дијамант, кога буквално се појавила со извадена града и го привлекла вниманието на насобраните.


Ники била облечена за да "ги украде рефлекторите" од моделите, и дефинитивно успеала во тоа.


Моделот кој го носела од едната страна имал и ракав, додека од другата страна само прерамка преку рамото.

Спонзорирани линкови

Маркетинг