За сите згоди и незгоди: Утринците од „Телма“ и „Канал 5“ во „Еден на Еден“

Точка

06/03/2017

11:09

2.907

Големина на фонт

а а а

Во саботната епозода, гости на Жаре му беа водителите на утринските програми на „Канал 5“ и „Телма“, Милена Антовска, Роберт Јанков, Марко Марк и Елена Вишка.

Ги видовме нивните пејачки способности, играа безобразни карти, но зборуваа и за нивните згоди и незгоди од утринските емисии.

Плус, гостин во студио беше и Пеце од „Суперхикс“ кој зборуваше за нивниот најнов албум, бендот отсвире една песна, а видовме и како екипата на „Еден на Еден“ скока од авион!Спонзорирани линкови

Маркетинг