Ја паметите како девојка на познат фудбалер: Денес изгледа уште подобро, а се фотографирала со познатиот пејач

Точка

06/03/2017

10:35

7.303

Големина на фонт

а а а

Фани на Инстаграм ја следат 725.000 луѓе, а изгледа прекрасно без разлика дали се појавува во аткраткивно или поодмерено издание.

Убавината на Фани Негуеша вѝ е добро позната. Големо светско внимание привлекла пред неколку години додека била во врска со контроверзниот Марио Балотели. Се зборувало дека двајцата и ќе се венчаат. Не се омажила, но интересот за неа не се намалува.

Enjoying the party 📸 One dance was not enough!

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on
Сè поубавата Фани е сè повеќе забележана и на Инстаграм, а ја забележал и еден познат рапер.
"Уживање на забава. Еден танц не е доволен", напишала пред три дена на Инстаграм покрај фотографијата на која е во друштво на Дрејк, музичар кој бил во врска со Ријана, а за кого веќе со месеци се зборува дека е во врска со Џенифер Лопез.
Дрејк е познат по тоа што сака да ужива крај убави девојки, а Фани е убавица која пренагласено ја истакнува својата атрактивност.

Bonjour...

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on
Моделот кој на Инстаграм го следат 725.000 луѓе, и во поодмерени изданија изгледа прекрасно.

Fresh arriving @dior @planeteoptic

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on
Но, таквите фотографии на нејзиниот профил се вистинска реткост.

@illidobeachwear

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on
Спонзорирани линкови

Маркетинг