Не успеаја да ги задржат солзите: Младото момче ја крена целата публика на нозе!

Точка

28/02/2017

14:17

4.605

Големина на фонт

а а а

Младиот Рајан се појави на телевизиското шоу “Јас имам талент” и за кратко успеа да го воодушеви жирито и целата публика која го следеше настапот.

Тој ја изведуваше песната “Summertime Sadness” од Лана Дел Реј, а со својата изведба ја крена целата публика на нозе. Од преголема возбуда, Рајан не успеа да ги задржи ни солзите.

Неговиот настап допре многумина, и иако натпреварувањето сè уште е во тек, малиот Рајан веќе стана вистинска ѕвезда на социјалните медиуми.

Погледнете го неговиот настап, во кој еден толку млад човек успеа да пренесе огромна емоција.Спонзорирани линкови

Маркетинг