Не можел да одолее: И Боки 13-ка со критика за Златна Бубамара

Точка

27/02/2017

14:30

7.855

Големина на фонт

а а а

Манифестацијата "Златна Бубамара" се одржа пред точно една недела, но во петокот и репризно во неделата македонската јавност имаше можност да ја следи на ТВ екраните.

Секако, еден од оние кои ја гледале бил и Боки 13-ка, македонскиот шоумен, кој не одолеал да сподели на својот Фејсбук профил еден подолг критички осврт за оваа манифестација од негов поглед.


Не можете да кажете дека не се согласувате со него, ако не целосно, барем делумно бидејќи човекот навистина ги истакнува реално работите. Некои добија пофалба, додека повеќето - критики.

Прочитајте го целиот коментар:Спонзорирани линкови

Маркетинг