И секако, не може да поминеме без најлошо облечените на BRIT Awards 2017

Точка

23/02/2017

15:20

2.905

Големина на фонт

а а а

Шарлот Крозби можеме слободно да ја прогласиме за лидер на најлошо облечените кои се појавија на Брит Наградите 2017-та.

Ѕвездата од Geordie Shore не успеа да импресионира апсолутно никој во проѕирниот фустан со леопард принт - нагласувајќи ги црните гаќички. Што се однесува до омбре фризурата и силниот кафеав кармин - ниту едното ниту другото веќе оддамна не е во мода. Можеби сепак требала да се консултира со некого за мислење пред да се појави на свечената церемонија.


Носела и црна ташничка за да и' одговара на гаќичките - трагично.

Исто така немаме некој позитивен коментар за црниот перјест фустан, ниту останатите три околу него.. Како да се договориле да се облечат што е можно полошо.. како да се кладеле за ова!


Уживајте во останатите ужасни креации, барем додека не ве заболат очите.


Спонзорирани линкови

Маркетинг