Секс 200 на саат: Воделе љубов на мотор во полна брзина!

Точка

22/02/2017

12:45

19.844

Големина на фонт

а а а

Видеото од двајца млади партнери кои водат љубов на мотор додека се возат на автопат ја шокираше интернет заедницата.

Ваквиот потфат дефинитивно делува невозможен, па затоа на нас ни е тешко, на некое бизарно ниво, да не бидеме воодушевени и импресионирани - но исто така кога ќе ви текне за каква глупот станува збор и колку се несериозни учесниците во овој .... однос.

Всушност, овие двајца заљубени се возат на парагвајскиот автопат и на прилично завидна брзина водат љубов на моторот.

Видеото е снимено во Encarnación, Парагвај, а локалната полиција се обидува да ги идентификува заљубените.Спонзорирани линкови

Маркетинг