Ова е неизбежно: Еве што се случува кога ќе ги оставите таткото и бебето сами дома

Точка

17/02/2017

16:20

4.088

Големина на фонт

а а а

На интернет кружи снимката на еден татко, на кој очигледно му било премногу досадно, па почнал да си игра со бебето.

Ова видео ги смее сите кои ќе го погледнат, се надеваме дека ќе ве насмее и вас.

Се работи за татко кој да останал сам дома со своето бебенце па одлучил малку да си поигра.

Тој носејќи го своето бебе на стомак му ги мрда рацете и нозете имитирајќи играње во ритамот на песна од Мајк Џексон.

Погледнете како изгледало тоа..Спонозорирани линкови

Маркетинг