На интернет се шири гола фотографија од поранешната Мисица

Точка

17/02/2017

10:45

6.314

Големина на фонт

а а а

Многумина шпекулираат дека голата фотографија од бугарката Рени Радева на интернет не се појавила случајно.

Убавицата од Бугарија Рени Радева се најде во центарот на секс скандал откако на интернет се најде нејзина гола фотографија. Рени минатата година го освои второто место на изборорт за Мисс Бугарија, а поради својот атрактивен изглед прогласена е и за најубава фудбалска судијка во Бугарија.


Овие денови стана главна тема на разговор поради голата селфи фотографија која се појави на социјалните мрежи. Фотографијата на својот Твитер профил ја објави и новинарот Теодор Борисов, а многу бугарски медиуми шпекулираат дека фотографијата не се појавила во јавност случајно туку намерно. Наводно Рени страда од недостаток на внимание, па со овој потег токму тоа и го доби.
19-годишната мисица за овој скандал се уште се нема обратено.Спонзорирани линкови

Маркетинг