Славната „бубалица“ без срам ги покажа своите атрибути

Точка

16/02/2017

22:00

14.483

Големина на фонт

а а а

Актерката Ариел Винтер, позната по улогата на „бубалицата“ Алекс Данфи во хумористичната серија „Модерно семејство“, не се срами да се пофали со своите раскошни облини на разголени и провокативни фотографииа социјалните мрежи.

19 – годишната актерка го поминала Денот на вљубените со своето момче Леви Мејден на романтичен одмор во Мексико. Актерката со своите обожаватели на Инстаграм споделила прилично провокативна фотка на која ја покажала раскошната позадина облечена само во бикини.

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on


Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“ често се фали со своите бујни облини на секси фотографии и ги истакнува со провокативни парчиња облека. Ариел често истакнува колку и` е важно да се чувствува добро во сопственото тело.


Младата актерка призна дека страдала од комплекси пред да направи операција за намалување на градите кога имала 17 години.


Секси „бубалицата“ во ноември исто така се одмарала во Мексико, а следбениците на социјалните мрежи ги почести со кратка снимка на која „тверка“ во сино бикини.


Спонзорирани линкови

Маркетинг