Секси затвореникот Џереми Микс ѕвезда на ревијата на Филип Плеин

Fashionel.mk

16/02/2017

12:14

3.210

Големина на фонт

а а а

Џереми Микс или попознат како секси затвореникот во кој преку ноќ се вљуби светската женска популација го имаше своето деби на ревијата на дизајнерот Филип Плеин во рамки на њујоршката модна недела.

Тој стана светски популарен кога пред две години полицијата во Калифорнија објави негова фотографија на нивната Фејсбук страница.Микс беше обвинет за поседување оружје без дозвола, а по објавувањето на фотографијата тој потпиша договор со модната агенција White Cross Management.


По објавата во март минатата година, тој доби огромен број на обожаватели на социјалните мрежи кои едвај ги чекаа неговите нови проекти.

На неговото манекенско деби во првите редови можевме да ги видиме Мадона, Кајли Џенер, Тифани Трамп и уште многу други девојки кои не можеа да го тргнат погледот од него.


За среќа на сите присутни на ревијата, Џереми во еден момент се појави само со тренерки и црна шапка, а подеднакво секси беше и во целосните комбинации од новата колекција на дизајнерот.


Погледнете ги фотографиите од првото појавување на ова згодно момче на њујоршката модна недела.Спонзорирани линкови

Маркетинг