Погледнете ги двојниците на овие славни актери кои ќе ви покажат дека вашиот цел живот бил лага

Точка

14/02/2017

21:40

8.289

Големина на фонт

а а а

Го знаете чувството кога сте во супермаркет и пазарувате намирници и некој ќе дојде до вас и ќе ви рече: „Еј, не си ти мегаѕвездата на оној познат филм?“ Ние не го знаеме, но сигурни сме дека луѓето од фотографиите подолу се нашле во оваа непријатна ситуација еднаш или два пати...

Мислевте дека сите сцени во популарните филмови ги снимаат вашите омилени актери? Овие луѓе ќе ве уверат во спротивното...

Во продолжение, погледнете кои се луѓето кои се официјални двојници на некои од најголемите светски филмски ѕвезди.

Ема Вотсон со нејзините двојнички на снимањето на Хари Потер


Џони Деп со неговиот двојник Тони Анџелоти на снимањето на филмот „Pirates Of The Caribbean”


Елајџа Вуд со неговиот двојник Киран Шах на снимањето на филмот „The Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring“


Хју Џекмен и неговиот двојник Ричард Бредшо на сетот на филмот „X-Men: The Last Stand“


Феј Марсеј со нејзината двојничка Кејси Мајклс на снимањето на серијата „Game Of Thrones“


Двојниците од серијата „Game Of Thrones“


Робин Вилијамс со неговиот двојник Мајк Мичел на снимањето на филмот „Night At The Museum 3“


Том Харди и неговиот двојник Џејкоб Томури на снимањето на филмот „Mad Max: Fury Road“


Марк Рафало и неговиот двојник Ентони Молинери на снимањето на филмот „Now You See Me“


Марго Роби со нејзината двојничка Ингрид Кленинг на снимањето на филмот „Suicide Squad“


Кејт Винслет со нејзината двојничка Сара Френзлна снимањето на филмот „Titanic“


Руперт Гринт со неговиот двојник Ентони Најт на снимањето на филмот Хари Потер


Џим Кери, Камерон Дијаз и нивните двојници на снимањето на филмот „The Mask“


Лијам Нисон и неговиот двојник Марк Ванселоу на снимањето на филмот „Taken 3“


Даниел Ретклиф и неговиот двојник Дејвид Холмс на снимањето на филмот Хари ПотерСпонзорирани линкови

Маркетинг