Еве како би изгледале овие познати филмови кога би биле снимени во Русија

Точка

13/02/2017

21:30

4.554

Големина на фонт

а а а

Во рускиот уметнички проект наречен 2D Among Us пишува: „Што кога нашите фантазии би би биле реални?“ Сега, можеме да дознаеме!

Овој проект ги „зел“ нашите омилени филмски ликови и ги ставил во различни слики кои ја опишуваат реалноста во Русија, пишува порталот Boredpanda.com.

Конечните слики ни прикажуваат како би изгледале познатите филмови/серии кога би биле снимени во Русија. Од „Deadpool“ до „Home Alone“ и „Game Of Throwns“ – сите тие се вклучени во интересниот проект!

Dealpool


The Matrix


Pirates Of The Caribbean


Game Of Thrones


Harry Potter


Batman


South Park


Tom And Jerry


Spirited Away


Death NoteСпонзорирани линкови

Маркетинг