Поранешната девојка на Џастин Бибер ги „запали“ социјалните мрежи со провокативни фотографии

Точка

09/02/2017

19:04

18.831

Големина на фонт

а а а

Австралиската манекенка Сахара Реј одлично се забавувала снимајќи провокативни фотографии со нејзините пријателки на плажа и притоа му покажала на поранешното момче Џастин Бибер што пропушта...

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


Поранешната девојка на пејачот Џастин Бибер снимила секси едиторијал со порно ѕвездата Џеси Ендрус и пријателката Маја Степер.

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


23 – годишната убавица ги израдувала своите 1.2 милион фанови на Инстаграм со неверојатно провокативни фотографии на кои ја покажа својата извонредна фигура и атрактивни облини.

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on


A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) onСпонзорирани линкови

Маркетинг