Објавена е снимка од целосно голата Натали Портман

Точка

08/02/2017

22:00

12.571

Големина на фонт

а а а

Филмот "Planetarium" ќе можеме да го гледаме во кината подоцна оваа година, а неодамна беше објавен исечок во кој славната холивудска актерка се појавува гола на плажа.

Во последните неколку месеци фановите навикнаа да ја гледаат Натали Портман со трудничкото стомаче, но пред бременоста убавата актерка се соблекла во француско – белгискиот филм "Planetarium" во кој глуми со ќерката на Џони Деп, Лили Роуз.Филмот ќе се појави во кината подоцна оваа година, а неодамна беше објавен исечок од филмот во кој славната холивудска актерка се појавува гола на плажа.Во официјалниот трејлер е и сцената во која се капе со Лили Роуз. Натали и Лили во овој филм глумат сестри „спиритуалистки“ кои можат да комуницираат со мртвите. Дејствието на филмот се одвива во предвоениот Париз во 1930-тите години.


Спонзорирани линкови

Маркетинг