Раскошната бринета ги оставила гаќичките дома и гола се појавила на телевизија

Точка

06/02/2017

18:56

35.701

Големина на фонт

а а а

На интернет деновиве повторно се појави стара снимка од едно натпреварување во танцување од 2012 година, кое се емитувало на телевизија.

Порталот Daily Star пред неколку дена објави емисија од хуманитарен карактер во која настапуваат голем број на познати личности, меѓу кои и танчерката Сандра Бустаменте, која се погрижила сите да ја запаметат.

Имено, таа во 2012 година на едно натпреварување во танцување се појавила облечена само во зелен градник и со залепен лист на меѓуножјето. Деновиве таа снимка стана повторно актуелна на интернет, а кога ќе ја погледнете ќе ви стане јасно и зошто е тоа така...Спонзорирани линкови

Маркетинг