Македонското здравство најдоброто во регионот, па и пошироко, откриваат „Фчерашни новости“ во најновата епизода

Точка

03/02/2017

10:17

5.738

Големина на фонт

а а а

Екипата анализира и какви се народните свадбарски обичаи во Македонија. Теоретичарите овојпат откриваат и зошто опаѓа водостојот на Охридското Езеро.

И оваа недела нека ви биде резервирана за одличен хумор и многу смеење. Епизодата 11 погледнете ја оваа недела, 5 февруари, во 19:10 часот на „Телма“.Првата реприза може да ја погледне подоцна истата вечер, а веќе од понеделник емисијата ќе биде достапна на официјалниот канал на Фејсбук, Инстаграм и Јутјуб.


Спонзорирани линкови

Маркетинг