Екслузивно: Што пронајдоа биолозите во подножјето на Шар Планина?

Точка

27/01/2017

09:47

6.567

Големина на фонт

а а а

Истражување: Зошто сѐ повеќе млади Македонци бараат парче леб во САД? Неверојатно: Се степаа два мајмуна во Зоолошката градина во Скопје.

Нека не ве лаже сериозната најава, екипата на „Фчерашни новости“ и оваа недела подготви одлична епизода.

Епизодата број 10 може да ја погледнете на „Телма“ во недела во 19:10 часот.Дотогаш, посетете ги официјалните страници на Фејсбук, Инстаграм и Јутјуб, каде може да погледнете и екслузивни видеа и фотографии од снимањата и снимки кои не ја „преживеале“ последната монтажа.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.