Пораката од ќерка му го расплака Александар Маленко среде интервју

Точка

23/01/2017

10:25

8.922

Големина на фонт

а а а

Минатата сабота во Еден на Еден на Телма, Жаре покрај себе го имаше супер расположениот Александар Маленко.

Најуспешниот пливач во Македонската историја откри премногу работи за себе, едноставно не можеше да се сопре. Вистинско ТВ шоу во кое Маленко отворено се шегуваше за петте брака, се разнежни кога стана збор за ќерка му, отворено зборуваше за преживеаниот срцев удар и многу повеќе!

Уживајте во најновата Еден на Еден епизода и запомнете дека следната сабота на Телма во 19 и 15 часот гости во Еден на Еден се актерите од Преспав.Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.