Најголемиот непријател на Македонија во недела ќе гостува во новото издание на „Фчерашни новости“

Точка

20/01/2017

10:13

4.094

Големина на фонт

а а а

Екипата ексклузивно открива и дека се подготвува нов протест во Њујорк. Македонија, пак, е во потрага по загубено лице, по апелот кој го испратија загрижени граѓани.

Ова е само мал дел од многуте содржини кои тимот на Бранко Огњановски ги подготви за епизодата на 9.

Гледајте „Фчерашни новости“ во недела во 19:10 часот на „Телма“!Дотогаш, посетете ги нашите официјални страници - Фејсбук, Инстаграм и Јутјуб.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.