Жаре стана жител на Пехчево! Супер епизода од Еден на Еден

Точка

16/01/2017

10:35

4.214

Големина на фонт

а а а

Најпопуларното ток шоу кај нас не изненади со сосема поинаква и уникатна епизода минатава сабота. Жаре и Еден на Еден екипата беа во Пехчево и снимија нешто на кое македонската публика не е навикната, но нешто што е навистина фантастично!


Задолжително погледнете ја епизодата која иако снимена во малото Пехчево, плени со прекрасни кадри, зачудувачки факти и многу смеа и топлина. Врвен македонски производ!Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.