Жаре ги прокоцка парите во Пехчево!

Точка

13/01/2017

10:21

4.379

Големина на фонт

а а а

Еден на Еден ќе нè изненадат со сосема различна епизода оваа сабота.

Жаре и екипата беа неколку дена во Пехчево и подготвија врвно шоу со локалците. Многу јадење, пиење, смеење, добри и лоши страни на тоа да се биде жител на оваа општина - сето тоа спакувано во еден телевизиски час кој мора да го погледнете.Сабота, 14 јануари во 19 и 15 часот на Телма. Гледајте ги уникатните пехчевски авантури на Жаре и Еден на Еден!


Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.