Се соблекла топлес: Манекенката парадирала разголена

Точка

10/01/2017

17:10

8.885

Големина на фонт

а а а

Таа има 43 години и воопшто не се срами да го покаже своето голо тело.

Славната манекенка Хајди Клум ја фотографирале папараци додека во топлес шетала по терасата за време на нејзиниот одмор во Мајами.Убавата манекенка се одмарала во друштво на нејзиното 13 години помладо момче Вит Шнабел, а додека тој пливал во морето, убавата Хајди парадирала речиси целосно гола.Очигледно е дека славната манекенка не сакала за време на сончањето да ѝ останат траги од бикини на рамената, бидејќи од Мајами веднаш допатувала во Лос Анџелес, точно на време за доделувањето на Златните глобуси на кое блеснала во сиот свој сјај.Спонзорирани линкови

Маркетинг