Стилски начини како да го носите омилениот шал

Fashionel.mk

10/01/2017

14:01

2.437

Големина на фонт

а а а

Топлиот зимски шал е еден од есенцијалните аксесоари на овие температури под нулата. Слоевитиот сезонски аутфит задолжително го вклучува овој моден додаток што важи за еден од омилените во стилизирањето на зимските комбинации.

Со оглед на тоа дека речиси не постои некој што овие денови не го носи, ние ви предлагаме неколку интересни начини како да го комбинирате шалот во вашиот зимски стил.

Притоа може да го комбинирате со топлиот макси капут, плетениот џемпер па дури и со омилениот коктел фустан.

Инспирирајте се...


Спонзорирани линкови

Маркетинг