Застанува здивот од убавина: Ариел и нејзината пријателка уживаат во погледот

Точка

09/01/2017

22:02

11.735

Големина на фонт

а а а

Ѕвездата од хумористичната серија „Модерно семејство“ одмара на Бора Бора со друштвото и често на социјалните мрежи објавува фотографии на кои всушност повеќе се покажува себеси отколку убавините во кои ужива.

Ариел Винтер за време на зимските празници побегнала во потопол крај за да ги „наполни батериите“ за новите предизвици во кариерата. Таа отпатувала на Бора Бора со пријателите и на социјалните мрежи често објавува фотографии од одморот.

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on


Сепак, на фотографиите ги нема толку природата и убавините во кои ужива младата актерка, туку главна тема е нејзината позадина од која 18-годишната Ариел се чини дека е еднакво фасцинирана како и нејзините следбеници на Инстаграм.

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on


Нејзината последна објава, на која ја гледаме неа и нејзината пријателка како преку бродче гледаат во далечина, додека во прв план се нивните позадини во минијатурно бикини, за неколку часа добила речиси 100 илјади лајкови и повеќе од илјада коментари.

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on


Со таквото воодушевување на следбениците, се чини дека Ариел уште долго време ќе се фали со своите облини, а не веруваме дека некој ќе и` замери поради тоа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг