Нивниот сексапил остава без здив: Кој може да се споредува со овие облини?

Точка

09/01/2017

19:03

6.503

Големина на фонт

а а а

Доделувањето на Златните глобуси, кое беше одржано минатата вечер во Лос Анџелес, го одбележаа и заносните гостинки чии сексапил зрачел од црвениот тепих.

Новопечената мајка Криси Тајген се појавила облечена во екстравагантна тоалета која не можела да ја сокрие нејзината заводливост. Расположението не и` го расипало ни фактот дека нејзиниот сопруг Џон Леџенд изгубил во категоријата најдобри фотографии, за која бил номиниран како продуцент на апсолутниот победник на синоќешното доделување, филмот "La La Land".


А, што да кажеме за Софија Вергара? Дали некој може да се мери со сексапилот на прекрасната Колумбијка? Нејзиното раскошно деколте и овој пат се нашло во прв план.


Заносна била и манекенката Хајди Клум која се појавила облечена во омилениот дел на фустан, во сексапилен топ модел.


Наоми Кембел со целосно право ја понесе титулата на најдобар модел во 20-от век. Времето поминува, а нејзината атрактивност останува иста.


Деколтето на Пријанка Чопра ги оставило сите присутни без здив! Боливудската, но и холивудска ѕвезда блескала во златниот фустан кој ги открил нејзините совршени облини.Спонзорирани линкови

Маркетинг