Од Плејбој на Инстаграм: Кејтлин Андерсон е секси принцеза на социјалните мрежи

Точка

05/01/2017

18:37

14.923

Големина на фонт

а а а

Американската убавица Кејтлин Андерсон е позната принцеза на социјалните мрежи која се прослави благодарение на снимките кои се објавени во легендарниот „Плејбој“.


Родена е во 1994 година во Детроит, а денес живее и работи во Лас Вегас. Освен што се занимава со моделинг и манекенство, Кејтлин своето време го поминува промовирајќи го своето раскошно тело на Инстаграм каде што ја следат речиси 200.000 обожаватели.


Освен тоа, таа е многу активна и на Твитер и на Фејсбук. Уживајте во нејзините фотографии!


Спонозорирани линкови

Маркетинг