Шпанската водителка "ги покажа" градите пред милиони гледачи

Точка

05/01/2017

14:05

13.073

Големина на фонт

а а а

Убавата водителка покажала повеќе од што сакала во еден пренос во живо


Новата година ни го донесе и првото "ѕиркање" на телевизија, нешто на што можеби и навикнавме последните неколку години.Шпанската водителка Соња Монрој разговарала со гостите во студиото, кога се изместил "лабавиот" горен дел од тоалетата и "ѕирнала" градата.


Соња продолжила да зборува додека не сфатила што се случува, за потоа брзо да реагира и да се покрие.

Спонозорирани линкови

Маркетинг