Новогодишна и Божиќна честитка од пејачката Симона

Точка

05/01/2017

12:06

11.018

Големина на фонт

а а а

Како и секоја година, така и оваа, пејачката Симона не пропушта на сите вам да ви ја честита Новата Година и Божиќните празници.


Тоа го направи и овој пат со неколку фотографии. Црвено жешко мини фустанче креација на дизајнерката Ива Спасовска, во комбинација со шминка од Бобан Тодоровски, позитивна празнична енергија и сето тоа срочено во фотографија на Алекс Јакимовски.

Во исчекување на новата песна и спот уживајте во празничните фотографии…

Спонзорирани линкови

Маркетинг