Разврат на Денот на заљубените: Протекло домашно видео на учесничка на британскиот "Голем брат"

Точка

04/01/2017

16:30

27.918

Големина на фонт

а а а

Убавата Јасмин Волц ќе учествува во британското "VIP" реално шоу, а уште пред влегувањето во куќата привлекла големо внимание.


Овие денови, во првата недела од новата година, во Велика Британија ќе започне "VIP Big Brother", во кој ќе се најде и американската актерка и "ријалити" ѕвезда, 34-годишната Јасмин Волц.


Токму пред самиот влез во реалното шоу, домашното видео на Јасмин се појавило на интернет, па убавата бринета привлекла големо внимание...Случајност или не?


Филмот за возрасни Јасмин го снимила со своето момче на Денот на заљубените, а тој се појавил на најпопуларната порно-страна на светот, "Pornhub".
Во филмот актерката го задоволува момчето, додека на себе има секси долна облека.


Инаку, Јасмин е позната по тоа што во 2010. година ја претепала Линдзи Лохан, но и по љубовната авантура со актерот Дејвид Аркет, додека бил во брак со колешката Кортни Кокс. Во 2004. година била уапсена поради поседување на дрога, а излегувала и со бројни познати личности, меѓу кои и актерот Крис Пајн.


Учествувала и во американското издание на "Големиот брат", а ова е една од жешките снимки од тогашното реално шоу:Спонзорирани линкови

Маркетинг