Опасно секси! Сите гледале во нејзината позадина, а потоа се свртела...

Точка

02/01/2017

18:22

36.137

Големина на фонт

а а а

Џенифер Лопез договорила новогодишен настап во клуб во Мајами за хонорар од милион долари, а потоа се откажала. Меѓутоа, во пресрет излегла раперката Ники Минаж и забавата можела да започне!

Најниската цена на картата за влез во новата година со Ники Минаж била 340 долари. И покрај тоа, сите места биле потполнети, а гледачите велат дека вредел секој долар.


Тесно, светкаво и многу деколтирано – тоа бил изборот на провокативната пејачка и публиката не останала рамнодушна на глетката.

А, потоа се свртела и настанал целосен хаос!


Ники Минаж може да застане рамо до рамо со Ким Кардашијан што се однесува до позадината! А, тоа го забележала и публиката, па цела вечер светкале блицовите од телефоните.


А, потоа Ники се свртела и го покажала провокативното деколте од страна и настанал вистински урнебес. Не е никакво чудо што покрај Ники сите заборавиле дека таа вечер всушност требало да ги забавува Џенифер Лопез...Спонзорирани линкови

Маркетинг