Што ќе гледаме во првата епизода од „Фчерашни новости“ за 2017 година?

Точка

30/12/2016

10:48

4.951

Големина на фонт

а а а

Како ќе бидат наклонети ѕвездите кон политичарите во 2017 година, дознајте во новото издание на „Фчерашни новости“ и проверете го најважниот хороскоп за сите нас.

Дедо Мраз не ги почести најгледаните пародични вести со свое гостување, но затоа во студиото го испрати својот портпарол Миле Паника. Во живо од фчера ќе има вклучување и од Виенскиот новогодишен концерт.

Погледнете ја најавата за првата епизода од новата 2017 година:Гледајте ја новогодишната епизода на „Фчерашни новости“ на 1 јануари во 19:10 на „Телма“.


Спонзорирани линкови

Маркетинг