Деколтето на српската старлета никогаш не било побујно

Точка

27/12/2016

12:23

19.537

Големина на фонт

а а а

Српската старлета се откажала од намалување на градите, откако лекарите ѝ кажале дека нема потреба да ги вади силиконите доколку се здебели. На висина од 178 сантиметри, Сораја има 54 килограми.

30-годишната Сорија Вуќелиќ на Инстаграм се пофалила дека тренира јога. Сепак, тренингот останал во втор план, бидејќи на фотографиите доминираат нејзините бујни гради, кои, изгледа, никогаш не биле поголеми.

#yogatime 🔔

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on
Потсетуваме, српската старлета пред неколку дена посетила естетски хирург за да ги намали усните. Од намалување на градите се откажала, откако лекарите ѝ кажале дека нема потреба да ги вади силиконите доколку се здебели. На висина од 178 сантиметри, Сораја тежи 54 килограми. Градите ѝ се "петка".

💋

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on
Покрај тоа што ги зголемила градите, Сораја го намалила носот, ги зголемила усните, ги средувала забите и ставала хијалуронски филери во образите.

🦂♛♚

A photo posted by Sara (@sorajavucelic) on
Спонозорирани линкови

Маркетинг